Hej, dostałam nominację do Libster Award !! Nominacja do Libster Award
jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną
robotę".Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów,
więc daje możliwość ich rozpowszechnienia.Po odebraniu nagrody, należy
odpowiedzieć na 11 pytań od osoby, która Cię nominowała. Następnie ty
nominujesz 11 blogów (informujesz ich o tym) i zadajesz im 11 pytań. Nie
wolno nominować bloga, który Ciebie nominował. Dostałam nominacje od
bloga http://trzymetrynadniebemonedirection.blogspot.com/
Pytania które otrzymałam zapisuje tu , łącznie z odpowiedziami .
1. Jak sie nazywasz . ?
Nicola Malwinowicz
2. Twoja liczba wiosen ?(wiek)
14 lat
3. Twoje zainteresowania ?
Śpiew, pisanie i sport
4. Co daje ci motywacje i doping do dzialania , i ciaglego prowadzeni i kontynulowania bloga?
Przyjaciele i ich opinie
5.Jaka jest twoja reakcja , gdy widzisz , ze masz danego dnia , bardzo duzo wyswietlen i komentarzy .?
Jestem zadowolona, że się ludziom podoba:D
6. Cieszysz się , ze zostalas nominowana do tego typu nagrody?
Tak, bo to tak jakby nagroda za moją pracę
7. Twoje marzenie odniosnie bloga .?
Chce po prostu, żeby to co piszę się ludziom podobało
8. Co jest twoja inspiracją ?
W sumie to nie wiem. Pisze to co mi przyjdzie do mojej chorej bani ;)
9. Skad wział sie pomysl prowadzenia bloga przez ciebie ?
Przyjaciele mnie namówili;)
10.Chcesz , aby twoj blog stal sie bardziej popularny ? I badziej znany i rozpoznawalny?
Tak :)
11. Czego nie lubisz , najbardziej w bloggerze, jakies uwagi?
W sumie to on jest dobry, nie mam uwag :)
Pozniej uzupelnie , narazie nie mam zadnych innych blogow .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz